KASTAMONU ÜNİVERSİTESİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Kastamonu Üniversitesi Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörlüğü ile Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. 29 Eylül 2021 tarihinde derneğimize ziyarette bulundular.

Ziyaretleri kapsamında markalaşma, patent başvuruları ve coğrafi işaret başvuruları, derneğimiz ve paydaşlarımıza dair eğitim, tanıtım, farkındalık hizmetleri ve projelendirme konularında verilebilecek destekler görüşüldü.

Ziyarette Cide Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Aday, Cide Ziraat Odası Başkanı Muhittin Batur, Cide Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Serdar Ketenci, Cide Muhtarları Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nden Ayşe Kaya Akalın ve Nurcan Arslan Akman; Kastamonu Üniversitesi’nden Teknokent Akademi Koordinatörü Öğr. Gör. Zuhal Arife Küçük, Proje Destek Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Ahmet Tabanlıoğlu, Patent Destek Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Mehmet Fırat Olgun ve Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezi Koordinatörü Öğr. Gör. Berkan Güngör yer aldılar.

Derneğimize yapılan ziyaret neticesinde, Kastamonu Üniversitesi Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörlüğü ve Teknoloji Transfer Ofisi ile iş birliği konusunda anlaşılarak, bir sonraki ziyaret planlandı.

Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp