CİDE YEG BELGESEL OLUYOR

T.C. Tarım Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü AB Yapısal Uyum Otoritesi ve TRT iş birliği çerçevesinde birinci ayağı Belçika Brüksel’de gerçekleşen ve ikinci ayağı Cide Yerel Eylem Grubu Derneği alanımızda bulunan; Cide, Pınarbaşı ve Şenpazar ilçelerinde yapmış olduğumuz başarılı çalışmaların belgesel haline getirilmesiyle devam eden çekimlerin sonuna gelindi.

 

TRT ekibi tarafından çekilen ve ilerleyen günlerde TRT Belgesel kanalında yayınlanacak olan belgesel; Belçikalı ve İtalyan misafirlerin karşılanması, iyi uygulama örnekleri proje ziyaretleri, halk oyunları, yöresel yemeklerin ikramı ve doğal güzelliklerin çekimi ile sona erdi.

 

Bu vesile ile projenin hayata geçirilmesini sağlayan Tarım ve Orman Bakanlığı nezdinde hemşehrimiz ve Bakanımız Sayın İbrahim YUMAKLI beyefendiye, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu nezdinde Başkanımız Sayın Dr. Ahmet Abdullah ANTALYALI beyefendiye ve Kastamonu İl Koordinatörümüz Sayın Ahmet KUYULU beyefendiye, katkılarından dolayı Cide Kaymakamı Sayın Tuncay KARATAŞ beyefendiye, Şenpazar Belediye Başkanı Sayın Cem ÇINAR ve Pınarbaşı Belediye Başkanı Sayın Şenol YAŞAR a şükran ve saygılarımızı sunarız.

 

Yönetim Kurulu Adına

Başkan

Serdar KAPTAN

 

 

«LEADER ile birleşelim yerelde güçlenelim»

 

www.cideyeg.com.tr

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp